emer logo Potrebujete presťahovať? My vieme ako www.emer.sk
Istota, skúsenosti a kvality Istota, skúsenosti a kvality Istota, skúsenosti a kvality

Kariéra

Spoločnosť EMER group, s.r.o. je stabilná spoločnosť vykonávajúca sťahovacie služby a služby z oblasti autodopravy už od roku 2004. Hľadáme lojálnych zamestnancov v dobrej fyzickej kondícii s praxou a najmä chuťou pracovať a rozvíjať sa na stálej pracovnej pozícii. Ak Vás niektorá z našich pracovných ponúk zaujala, určite nám neváhajte poslať svoj životopis.

Hladame vodicov skupiny c, b.
Dalej pracovnikov na stahovanie.

Ak chcete poslať do našej databázy svoj životopis, využite prosím formulár nižšie. V prípade, že nás Váš životopis zaujme a vytvorí sa voľná pracovná pozícia, budeme Vás kontaktovať.


Mám záujem o pracovnú pozíciu


Priložiť životopis (Súbor .pdf, .doc, .docx)

Prehlásenie o poučení

Potvrdením tohto formuláru spolu s údajmi tu obsiahnutými, týmto výslovne prehlasujem, že súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov a ich zaradením do databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti EMER group, s.r.o.

Súhlasím s prehlásením o poučení
BONUS ZADARMO!

Každý zákazník je pre spoločnosti EMER group s.r.o. rovnako dôležitý. Bez ohľadu na to, či mu presťahujeme krabicu od topánok, alebo celú halu. My si vážime každého rovnako! Aj preto naši zákazníci dostanú pri online kalkulácii unikátny kód, ktorý sa po zadaní do online objednávky premení na jeden z bonusov: Voňavka do auta na spríjemnenie jazdy v tvare kamióna, alebo kvalitné tričko s ľahkého a priedušného materiálu, prípadne zľava 5% alebo 10% z objednávky.

Viac informácií o akcii tu