emer logo Potrebujete presťahovať? My vieme ako www.emer.sk
Istota, skúsenosti a kvality Istota, skúsenosti a kvality Istota, skúsenosti a kvality

Svojpomocné sťahovanie

Najmä pri malom sťahovaní sa stretávame s požiadavkou od zákazníkov na svojpomocné sťahovanie. Ak máte možnosť zabezpečiť si pracovníkov na sťahovanie, stačí ak si od nás objednáte len služby autodopravy a prepravy, prípadne balenia, alebo montáže a demontáže. Ušetríte tak finančné prostriedky, ktoré by ste vynaložili na prácu našich zamestnancov.

Rovnako to platí aj v prípade, že máte k dispozícii automobil na prepravu, ale neviete si zabezpečiť pracovníkov. Môžete nás teda požiadať len o zabezpečenie zručných pracovníkov, ktorí vám so sťahovaním a nakládkou pomôžu a vy ušetríte finančné prostriedky vynaložené na autodopravu, dopravu a prepravu.

Prečítajte si aj ostatné podstránky súvisiace so svojpomocným sťahovaním:

BONUS ZADARMO!

Každý zákazník je pre spoločnosti EMER group s.r.o. rovnako dôležitý. Bez ohľadu na to, či mu presťahujeme krabicu od topánok, alebo celú halu. My si vážime každého rovnako! Aj preto naši zákazníci dostanú pri online kalkulácii unikátny kód, ktorý sa po zadaní do online objednávky premení na jeden z bonusov: Voňavka do auta na spríjemnenie jazdy v tvare kamióna, alebo kvalitné tričko s ľahkého a priedušného materiálu, prípadne zľava 5% alebo 10% z objednávky.

Viac informácií o akcii tu